fbpx

+ Trening w parach

Trening EMS w parach to kolejna propozycja, którą prezentujemy w ofercie naszego studia. Ćwiczenia w pojedynkę nie są dla Ciebie? Potrzebujesz partnera treningowego, aby dać z siebie jeszcze więcej i w pełni wykorzystać swój potencjał? Ten trening jest właśnie dla Ciebie! Dla Was! Zabierz ze sobą bliską Ci osobę i z pomocą naszych trenerów dążcie wspólnie do celów, które są już na wyciągnięcie ręki!

+ Jakie korzyści przynosi wspólny trening?

Trening w parach to dawka podwójnej energii, wzajemnej motywacji i najlepszej zabawy. Razem możecie dążyć do osiągnięcia efektów, mimo że dla każdego z Was cel może być zupełnie inny. Nasi trenerzy indywidualnie dobiorą ćwiczenia w oparciu o Wasze oczekiwania, a partnerska motywacja sprawi, że rezultaty będą na wyciągnięcie ręki. Odrobina zdrowej rywalizacji i przyjemna atmosfera staną się powodem, dzięki któremu co tydzień będziecie do nas wracać z jeszcze większym zapałem. Rozpocznijcie przygodę z treningiem EMS już dzisiaj i przekonajcie się o korzyściach ze wspólnie spędzonego w Body Up czasu!

+ Kto może razem trenować?

Twoim partnerem do treningu EMS może zostać każdy. Niezależnie kogo wybierzesz, wzajemne wsparcie pomoże Wam na drodze do osiągnięcia najlepszych efektów. Nasi trenerzy dostosują do Was intensywność treningu oraz zadbają o dobór odpowiednich ćwiczeń. Na pewno nie zabraknie nutki rywalizacji, która będzie stanowiła najlepszą motywację dla obu stron!

PODWÓJNA MOTYWACJA

ZDROWA RYWALIZACJA

Już dziś umów się na trening w parach

NAPISZ DO NAS