fbpx

+ ZESPÓŁ KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

 
W Body Up pracują tylko najlepiej wykwalifikowani trenerzy. Każdy z nich jest dyplomowanym fizjoterapeutą oraz certyfikowanym trenerem EMS. Jako nieliczni w Polsce ukończyli oni szkolenie z zakresu elektrostymulacji w najbardziej prestiżowym niemieckim instytucie treningowym – Glucker Kolleg. Profesjonalni, chętni do pomocy, zawsze uśmiechnięci.

Karolina

Trener EMS  – Bodyup

Dyplomowana fizjoterapeutka i certyfikowana trenerka EMS. Do każdego podopiecznego podchodzi z empatią. Wysłucha, wyjaśni i zaopiekuje się nowicjuszem. Prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Motywuje, pomaga i wspiera. W wolnych chwilach uprawia pływanie i wędrówki po górach.

Damian

Trener EMS  – Bodyup  

Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, nieustannie w ruchu. Jako trener, z zamiłowaniem przekazuje wiedzę i pozytywną energię. Poza studiem można spotkać go na parkiecie, gdzie realizuje swoje pasje jakimi są taniec i akrobatyka.

Kamila

Trener EMS – Bodyup

Tytuł magistra zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, natomiast umiejętności praktyczne i teoretyczne z zakresu studiów licencjackich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Praca z ludzkim ciałem to jej pasja. Wie jak ważny jest ruch dla ludzkiego organizmu, dlatego też podjęła pracę w Bodyup. Jest pewna, że EMS jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, bo przede wszystkim jest bezpieczny! Kamila jest również terapeutą manualnym, dlatego możesz być pewny, że Twój kręgosłup jest w dobrych rękach! W swojej pracy wykorzystuje praktyczną wiedzę zdobytą na specjalistycznych kursach.  

W wolnym czasie zabiera swojego psa i biega po krakowskich parkach! Uwielbia podróżować po nieprzetartych szlakach i poznawać inspirujących ludzi!

Piotr

Trener EMS, Fizjoterapeuta  – Bodyup

Absolwent krakowskiego AWF na kierunku fizjoterapia. Instruktor kettlebell.

Jest osobą otwartą i energiczną, z pozytywnym podejściem do życia. Od najmłodszych lat związany ze sportem, w szczególności sztukami walki. W wolnych chwilach trenuje boks i street workout.

Przywiązuje ogromną wagę do sprawności fizycznej, dlatego też stara się ciągle dokształcać i poszerzać wiedzę w tym zakresie.

Paulina

Trener EMS  – Bodyup

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. W pracy z klientami wykazuje się dużą otwartością oraz empatią. Poza pracą trenera można zobaczyć Ją na scenie, gdyż taniec to Jej ogromna pasja, którą rozwija od dzieciństwa.

Patryk

Trener EMS, Fizjoterapeuta – Bodyup

Z wykształcenia magister fizjoterapii. W pracy trenera EMS wykorzystuje wiedzę o anatomii i biomechanice ludzkiego ciała, by skutecznie oraz w pełni bezpiecznie spełniać cele swoich podopiecznych.

Ceni sobie rozwój osobisty – zarówno fizyczny jak i psychiczny. Ciągle poszerza horyzonty poprzez książki, szkolenia i rozmowy, a dzięki temu w życiu oraz swojej pracy staje się coraz lepszy.

Entuzjasta zdrowego stylu życia. Dużo jeździ na rowerze, pływa, w zimie jeździ na łyżwach. Praktykuje również jogę, a ponadto interesuje się dietetyką. W wolnym czasie zwiedza świat, poznaje nowych ludzi i gra na gitarze.

Aneta

Trener EMS, Fizjoterapeutka  – Bodyup

Magister fizjoterapii oraz terapeutka zajęciowa, trenerka EMS. Zawsze otwarta oraz pełna empatii. Największą satysfakcję daje jej praca z drugim człowiekiem.

Aneta kładzie duży nacisk na poprwną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz prawidłowy oddech. Podczas treningu bardzo ważne jest dla niej także świadome odczuwanie własnego ciała. Jako fizjoterapeutka wykorzystuje m.in. techniki masażu tkanek głębokich oraz terapii manualnej.

Największą jej pasją jest pole dance, a w wolnych chwilach uwielbia przygotowywać zdrowe posiłki oraz planować dalekie podróże.

Krzysztof

Trener EMS, Fizjoterapeuta – Bodyup

Zawsze otwarty, uśmiechniety i gotowy na nowe wyzwania! Od najmłodszych lat związany ze sportem, dzięki czemu posiada doskonałą świadomość ciała.

Magister fizjoterapii, który wciąż nie ustaje w rozwoju. Poszerza swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz czytanie książek i czasopism naukowych.

W wolnych chwilach przenosi się do sauny, gdzie prowadzi ceremonie saunowe jako saunamistrz.

Klaudia

Trener EMS, Manager Sieci Studiów  – Bodyup

Dyplomowany dietetyk i farmaceuta. Pełna energii perfekcjonistka. EMS to jej pasja. Zawsze można na nią liczyć.

Umów się na pierwszy próbny trening

NAPISZ DO NAS