fbpx

+ ZESPÓŁ KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

W Body-up pracują tylko najlepiej wykwalifikowani trenerzy. Każdy z nich jest dyplomowanym fizjoterapeutą oraz certyfikowanym trenerem EMS. Jako nieliczni w Polsce ukończyli oni szkolenie z zakresu elektrostymulacji w najbardziej prestiżowym niemieckim instytucie treningowym – Glucker Kolleg. Profesjonalni, chętni do pomocy, zawsze uśmiechnięci.

Piotr

Trener EMS i Manager Studia  – Bodyup

Ciągle aktywny, nigdy nie potrafi się nudzić. Prace fizjoterapeuty i trenera traktuje jednocześnie jako swoje hobby. W wolnej chwili wskakuje w rolki i w rytm dobrej muzyki w uszach szusuje po krakowskich ścieżkach.

Karolina

Trener EMS  – Bodyup

Dyplomowana fizjoterapeutka i certyfikowana trenerka EMS. Do każdego podopiecznego podchodzi z empatią. Wysłucha, wyjaśni i zaopiekuje się  nowicjuszem. Prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Motywuje, pomaga i wspiera. W wolnych chwilach uprawia pływanie i wędrówki po górach.

Damian

Trener EMS  – Bodyup

Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, nieustannie w ruchu. Jako trener, z zamiłowaniem przekazuje wiedzę i pozytywną energię. Poza pracą realizuje się na parkiecie, gdyż taniec to jego pasja.

 

 

Klaudia

Trener EMS, Manager Sieci Studiów  – Bodyup

Dyplomowany dietetyk i farmaceuta. Pełna energii perfekcjonistka. EMS to jej pasja. Zawsze można na nią liczyć.

 

Umów się na pierwszy próbny trening

NAPISZ DO NAS
Studio

Body Up
ul. Bandurskiego 48, Kraków

Body Up
ul. Radzikowskiego 16, Kraków

Pon. – Pt.  7:00-22:00
Sobota  8:00-16:00

Kontakt

E: [email protected]

Bandurskiego:
T. +48 884 939 931

Radzikowskiego:
T. +48 577 939 931

Media społecznościowe
Instagram