fbpx

+ ZESPÓŁ KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

 
W Body Up pracują tylko najlepiej wykwalifikowani trenerzy. Każdy z nich jest dyplomowanym fizjoterapeutą oraz certyfikowanym trenerem EMS. Jako nieliczni w Polsce ukończyli oni szkolenie z zakresu elektrostymulacji w najbardziej prestiżowym niemieckim instytucie treningowym – Glucker Kolleg. Profesjonalni, chętni do pomocy, zawsze uśmiechnięci.

Piotr

Trener EMS  – Bodyup

Ciągle aktywny, nie potrafi się nudzić. Prace fizjoterapeuty i trenera traktuje jednocześnie jako swoje hobby. W wolnej chwili wskakuje w rolki i w rytm dobrej muzyki w uszach szusuje po krakowskich ścieżkach.

Karolina

Trener EMS  – Bodyup

Dyplomowana fizjoterapeutka i certyfikowana trenerka EMS. Do każdego podopiecznego podchodzi z empatią. Wysłucha, wyjaśni i zaopiekuje się nowicjuszem. Prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Motywuje, pomaga i wspiera. W wolnych chwilach uprawia pływanie i wędrówki po górach.

Damian

Trener EMS  – Bodyup  

Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, nieustannie w ruchu. Jako trener, z zamiłowaniem przekazuje wiedzę i pozytywną energię. Poza studiem można spotkać go na parkiecie, gdzie realizuje swoje pasje jakimi są taniec i akrobatyka.

Kamila

Trener EMS – Bodyup

Tytuł magistra zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, natomiast umiejętności praktyczne i teoretyczne z zakresu studiów licencjackich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Praca z ludzkim ciałem to jej pasja. Wie jak ważny jest ruch dla ludzkiego organizmu, dlatego też podjęła pracę w Bodyup. Jest pewna, że EMS jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, bo przede wszystkim jest bezpieczny! Kamila jest również terapeutą manualnym, dlatego możesz być pewny, że Twój kręgosłup jest w dobrych rękach! W swojej pracy wykorzystuje praktyczną wiedzę zdobytą na specjalistycznych kursach.  

W wolnym czasie zabiera swojego psa i biega po krakowskich parkach! Uwielbia podróżować po nieprzetartych szlakach i poznawać inspirujących ludzi!

Piotr

Trener EMS  – Bodyup

Absolwent krakowskiego AWF na kierunku fizjoterapia. Instruktor kettlebell.

Jest osobą otwartą i energiczną, z pozytywnym podejściem do życia. Od najmłodszych lat związany ze sportem, w szczególności sztukami walki. W wolnych chwilach trenuje boks i street workout.

Przywiązuje ogromną wagę do sprawności fizycznej, dlatego też stara się ciągle dokształcać i poszerzać wiedzę w tym zakresie.

Paulina

Trener EMS  – Bodyup

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. W pracy z klientami wykazuje się dużą otwartością oraz empatią. Poza pracą trenera można zobaczyć Ją na scenie, gdyż taniec to Jej ogromna pasja, którą rozwija od dzieciństwa.

Klaudia

Trener EMS, Manager Sieci Studiów  – Bodyup

Dyplomowany dietetyk i farmaceuta. Pełna energii perfekcjonistka. EMS to jej pasja. Zawsze można na nią liczyć.

Umów się na pierwszy próbny trening

NAPISZ DO NAS
Studio

Body Up
ul. Bandurskiego 48, Kraków

Body Up
ul. Radzikowskiego 16, Kraków

Pon. – Pt.  7:00 – 22:00
Sobota  8:00 – 16:00

Kontakt

E: [email protected]

Bandurskiego:
T. +48 884 939 931

Radzikowskiego:
T. +48 577 939 931

Media społecznościowe
Instagram