fbpx
KONCEPT

Koncept premium narodził się z potrzeby stworzenia nietuzinkowych, butikowych studiów gdzie jakość treningu, profesjonalizm trenerów, wyjątkowe wnętrza i najlepsze technologie spotkają się w jednym miejscu. To nasza misja, którą traktujemy z niezwykłym poszanowaniem.

sauna EMS
KONCEPT

Poznaj 3 zasady treningu premium, którymi kierujemy się by zapewnić Ci najwyższą jakość, niespotykaną wcześniej w studiach EMS.

Twój czas

Trening EMS to często Twoje jedyne 20 minut aktywności fizycznej w tygodniu. Dzięki niezwykłej efektywności możemy nazwać go treningiem 21-wieku. W Body-up rezerwujemy dla Ciebie pełną godzinę. Zapewniamy tym samym dodatkowe chwile na nieśpieszną toaletę, omówienie treningu, weryfikację wyników czy doradztwo w zakresie diety i suplementacji.

Twój Trening

W odróżnieniu od innych studiów prowadzimy zajęcia indywidualne, mogąc skupić się w pełni na Twoim treningu. Jeżeli jednak trening w parze z kimś kto jest Ci bliski zapewni Ci dodatkową motywację to jesteśmy na to w pełni przygotowani.

Twój Trener

Podczas treningu zadba o Ciebie jeden z naszych certyfikowanych trenerów EMS, którzy jako nieliczni w Polsce nauki pobierali w najbardziej prestiżowym niemieckim instytucie treningowym Glucker Kolleg. Wiekszość z nich to dyplomowani fizjoterapeuci w pełni oddani swojej pracy.

Wierzymy, że wnętrze, w którym będziesz przebywał jest równie ważne jak trenerzy prowadzący Twój trening.

KONCEPT

Technologie, które dbają o Ciebie

Dokładna Analiza

Aby precyzyjnie określić Twoje potrzeby i monitorować Twoje wyniki, cyklicznie przeprowadzamy analizę składu Twojego ciała.

Perfekcyjna czystość Klenz

W trosce o Twoje zdrowie i higienę, każdą element stroju z którym masz bezpośredni kontakt, ozonujemy technologią wykorzystywaną przez NASA.

Czyste powietrze Blue Air

Niech każda sekunda z nami i każdy oddech przynosi Ci zdrowie i satysfakcje. Specjalnie dla Ciebie oczyszczamy powietrze w naszych studiach najwyższej jakości urządzeniami z filtrami węglowymi.

logo metaforma
Logo Olimp
miha bodytec logo
logo clinbit

Masz pytania? Skontakuj się z nami

NAPISZ DO NAS
Studio

Body Up
ul. Bandurskiego 48, Kraków

Body Up
ul. Radzikowskiego 16, Kraków

Pon. – Pt.  7:00-22:00
Sobota  8:00-16:00

Kontakt

E: [email protected]

Bandurskiego:
T. +48 884 939 931

Radzikowskiego:
T. +48 577 939 931

Media społecznościowe
Instagram