fbpx
KONCEPT

Koncept premium narodził się z potrzeby stworzenia nietuzinkowych, butikowych studiów gdzie jakość treningu, profesjonalizm trenerów i najlepsze technologie spotykają się w jednym, wyjątkowym wnętrzu. To nasza misja, którą traktujemy z niezwykłym poszanowaniem.

KONCEPT

Poznaj 3 zasady treningu premium, którymi kierujemy się, aby zapewnić Ci najwyższą jakość, niespotykaną wcześniej w studiach EMS.

Twój czas

Trening EMS to często Twoje jedyne 20 minut aktywności fizycznej w tygodniu. Dzięki niezwykłej efektywności możemy nazwać go treningiem XXI wieku. W Body Up rezerwujemy dla Ciebie pełną godzinę. Zapewniamy tym samym dodatkowe chwile na nieśpieszną toaletę, omówienie treningu, weryfikację wyników, czy doradztwo w zakresie diety i suplementacji.

Twój Trening

W odróżnieniu od innych studiów prowadzimy zajęcia indywidualne, mogąc skupić się w pełni na Twoim treningu. Jeżeli jednak trening w parze z kimś, kto jest Ci bliski zapewni Ci dodatkową motywację to jesteśmy na to w pełni przygotowani.

Twój Trener

Podczas treningu zadba o Ciebie jeden z naszych certyfikowanych trenerów EMS, którzy jako nieliczni w Polsce nauki pobierali w najbardziej prestiżowym niemieckim instytucie treningowym Glucker Kolleg. Większość z nich to dyplomowani fizjoterapeuci w pełni oddani swojej pracy.

Wierzymy, że wnętrze, w którym będziesz przebywał jest równie ważne jak trenerzy prowadzący Twój trening.

KONCEPT

Technologie, które dbają o Ciebie

Dokładna Analiza
Dokładna Analiza

Aby precyzyjnie określić Twoje potrzeby, a także monitorować Twoje wyniki, cyklicznie przeprowadzamy analizę składu Twojego ciała.

Perfekcyjna czystość Klenz
Perfekcyjna czystość Klenz

W trosce o Twoje zdrowie, każdą rzecz, z którą masz kontakt, ozonujemy technologią wykorzystywaną przez NASA.

Czyste powietrze Blue Air
Czyste powietrze Blue Air

Niech każda sekunda z nami i każdy oddech przynosi Ci zdrowie i satysfakcje. Specjalnie dla Ciebie oczyszczamy powietrze w naszych studiach najwyższej jakości urządzeniami z filtrami węglowymi.

KONCEPT

Suplementacja i odżywianie

Koncept, na którym opiera się funkcjonowanie naszych studiów uwzględnia kompleksowe dbanie o każdego klienta. Tak, właśnie o Ciebie! Jak wiadomo pozbycie się tkanki tłuszczowej jest najefektywniejsze jeśli do treningu włączymy odpowiednią dietę opierającą się na deficycie kalorycznym. Jeśli natomiast zależy Ci na budowie tkanki mięśniowej, wskazana jest dodatkowa porcja białka. W trosce o jak najlepszą realizację Twojego planu treningowej możemy polecić Ci sprawdzonego dietetyka oraz dietę pudełkową, zapytaj tylko o tą kwestię podczas Twojego kolejnego treningu lub skontaktuj się z nami. Co więcej, w studio są dla Ciebie dostępne suplementy diety z firmy Olimp Sport Nutrition. Postawiliśmy na współpracę z tą marką, gdyż jest to firma farmaceutyczna, dlatego ich produkty zawierają najlepsze składniki oraz niosą skuteczność potwierdzoną badaniami. To bezkonkurencyjny lider suplementacji na rynku, stąd gwarancja najwyższej jakości oferowanych produktów. Nasi trenerzy przeszli specjalistyczne szkolenie z przedstawicielem Firmy Olimp Sport Nutrition, mogą więc wesprzeć Cię poradą dotyczącą suplementacji, abyś mógł jeszcze efektywniej dążyć do postawionych celów treningowych!

Masz pytania? Skontakuj się z nami

NAPISZ DO NAS