fbpx

+ Fizjoterapia

W naszej ofercie prezentujemy możliwość skorzystania z zabiegów fizjoterapii. Wraz z naszym zespołem jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci poradzić sobie z dolegliwościami w jak najlepszy sposób. Dzięki poznaniu Twoich potrzeb wybierzemy dla Ciebie najbardziej optymalną metodę terapii, abyś mógł zobaczyć efekty w jak najkrótszym czasie. Zapytaj naszych fizjoterapeutów, która ścieżka terapeutyczna będzie dla Ciebie odpowiednia i przekonaj się o skuteczności zabiegów, które proponujemy właśnie Tobie!

+ Diagnostyka

Pierwsze spotkanie z fizjoterapeutą ma na celu przeprowadzanie z Tobą wywiadu, przeprowadzenie badania i poznanie Twoich potrzeb. Dzięki temu pomożemy Ci dobrać możliwie najlepszą ścieżkę terapeutyczną, abyś mógł uwolnić się od dolegliwości, które potrafią uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. Skuteczna diagnoza jest kluczem do prawidłowo przeprowadzonej terapii i znacznego obniżenia poziomu bólu lub całkowitego pozbycia się problemu. Nasz zespół zrobi wszystko, abyś poczuł się u nas bezpiecznie i otrzymał najlepszą pomoc! 

+ Terapia manualna

Jest metodą stosowaną przez fizjoterapeutów. Bardzo pomocna w dolegliwościach związanych z kręgosłupem i ogólnie pojętym układem ruchu. Zadaniem jej jest poprawa ruchomości stawów oraz uśmierzenie pojawiającego się bólu. Sposób prowadzenia terapii jest bardzo indywidualny, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Techniki stosowane są głównie w leczeniu dolegliwości związanych z kręgosłupem, ale także w rwie kulszowej, migrenach, czy zaburzeniach snu. Jeśli obserwujesz u siebie długotrwały ból warto spróbować tej metody.

+ Kinesiotaping

Oklejanie tak zwanymi plastrami dynamicznymi jest bardzo popularną metodą i cały czas zyskuje sławę poprzez szereg swoich zastosowań. Metoda powstała w Japonii i szybko rozeszła się po świecie. Najpierw plastry używane były głównie wśród sportowców, jednak ich nieskomplikowana aplikacja i duża skuteczność sprawiły, że dzisiaj stosowane są nie tylko w problemach związanych z układem ruchu, ale także przy obrzękach limfatycznych, czy w leczeniu krwiaków i blizn. Metoda ta jest bardzo skuteczna i mało inwazyjna, pewnie dlatego sięga po nią coraz więcej terapeutów!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

NAPISZ DO NAS