fbpx

 Masaż

W trosce o Ciebie cały czas dbamy o rozwój studia i poszerzamy zakres usług. Naszą kolejną propozycją jest możliwość skorzystania z masażu. Jest to świetna forma regeneracji dla organizmu, a także odpoczynek i relaks po ciężkim dniu w pracy. Dajemy Ci możliwość skorzystania z kilku rodzajów masażu, abyś mógł znaleźć coś dla siebie. W razie wątpliwości chętnie pomożemy! Zapytaj naszego trenera, która forma masażu będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia, wspólnie na pewno dobierzemy tą najlepszą.

+ Masaż klayczny

Ta forma masażu ma wspomóc leczenie, a także przynieść ulgę w bólu. Ma na celu wywołanie uczucia odprężenia i rozluźnienia mięśni. Efektem masażu jest pobudzenie krążenia krwi, dzięki czemu tkanki są lepiej odżywione, a metabolizm przyspiesza. Te procesy znacznie wspomagają proces regeneracji organizmu. 

+ Masaż Tkanek Głębokich

Jest to bardzo ceniona i stająca się coraz bardziej popularna forma masażu. Wykorzystywane techniki mają oddziaływać na tkanki znajdujące się głębiej pod skórą. Mogłoby to sugerować, że ruchy wykonywane są z dużą siłą. Jednak chodzi tutaj bardziej o precyzję, a same techniki wykonywane są bardzo wolno. Siła nacisku dobierana jest indywidualnie do każdego, w zależności od poziomu napięcia tkanek. Efektem tej formy masażu jest zmniejszenie bólu, czy zwiększenie ruchomości w stawach. Przynosi świetne rezultaty w problemach przewlekłych.

+ Masaż relaksacyjny

Jeśli potrzebujesz chwili odprężenia ten masaż jest właśnie dla Ciebie! Muzyka relaksacyjna i ulubione świece zapachowe stworzą najlepsze warunki do pełnego odpoczynku dla Twojego organizmu. Techniki, które wykonywane są wolno i z odpowiednim naciskiem, pozwalają na rozluźnienie całego ciała. Jeśli masz dużo obowiązków i czujesz duże zmęczenie, spróbuj właśnie tej formy masażu.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

NAPISZ DO NAS