fbpx

+ POZNAJ
EMS

EMS to innowacyjna metoda treningowa wykorzystująca impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczów mięśni. Aktywuje ona wszystkie główne partie mięśniowe oraz takie, których nie można nawet poczuć i kontrolować podczas tradycyjnego treningu. Powoduje to, że Twoje ciało pracuje bardziej efektywnie a Ty zobaczysz prawdziwe rezultaty w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej.

DLA CIEBIE, DLA KAŻDEGO 

Trening EMS dzięki swojej wszechstronności i skuteczności jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej. W rzeczywistości taki system treningowy jest stosowany zarówno przez setki tysięcy amatorów w każdym wieku, ćwiczących dla swojego zdrowia jak i najlepszych na świecie sportowców takich jak Usain Bolt, piłkarze Bayernu Monachium czy kierowcy F1.

TECHNOLOGIA NA MIARĘ MARZEŃ

EMS to najnowocześniejsza, niezwykle efektywna i w pełni bezpieczna metoda treningowa. Technologia ta całkowicie naśladuje naturalne skurcze mięśni pozwalając dodatkowo na pełną kontrolę dobranego i celowanego do wybranej partii ciała impulsu elektrycznego o niskiej częstotliwości. Sprawia to, że Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie, w sposób i w miejscu, na którym Ci zależy.

+ PIERWSZE
 KROKI

Podczas pierwszej próbnej sesji zaopiekuje się Tobą jeden z naszych certyfikowanych osobistych trenerów EMS. Ich pierwszym zadaniem będzie poznanie Ciebie i zrozumienie Twoich potrzeb oraz celów treningowych. Korzystając z tych informacji, trener będzie ustawiać na odpowiednim poziomie intensywność i rodzaj treningu EMS. Będziesz w dobrych rękach naszych trenerów, także podczas każdej następnej osobistej sesji treningowej, aby upewnić się, że zawsze jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów. W miarę upływu czasu Twoje treningi będą ewoluowały wraz z Tobą i będą dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

+ STATYSTYKI

Badania naukowe prowadzone od lat nad treningiem EMS pozwalają bliżej poznać jego prawdziwe zalety. Teraz również Ty możesz skorzystać z dobrodziejstw tej metody treningowej.

3 x szybsza redukcja tkanki tłuszczowej
5 x szybszy przyrost mięśni głębokich
do 100x więcej skurczów mięśni niż przy tradycyjnym treningu
108% zwiększenie wytrzymałości
30% zwiększenie siły

Ćwiczenia które pokochasz

Poczujesz się z nami lepiej już po pierwszej sesji treningowej. Widoczne efekty, zauważysz dużo szybciej niż przy tradycyjnym treningu siłowym lub metabolicznym. Wzmocnienie mięśni, poprawa sylwetki i wyglądu skóry czy redukcja bólu kręgosłupa będą stopniowo się poprawiały z każdym następnym treningiem. To trening, który doda Ci energii na cały tydzień.

Trening prawdziwie personalny

Podczas każdej wizyty w studio będziesz pod profesjonalną opieką jednego z naszych certyfikowanych osobistych trenerów EMS. W trakcie dobranego do Twoich potrzeb i możliwości treningu, w studio będziesz przebywał tylko Ty i Twój trener, po to by zapewnić Ci prawdziwie indywidualny czas.

Twój czas jest cenny

Potrzebujesz przeznaczyć tylko 20 minut raz w tygodniu by uzyskać efekty, na które musiałbyś pracować wiele godzin na siłowni. Oznacza to, że twój trening dzięki najnowocześniejszej technologii zapewni Ci prawdziwe rezultaty w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej.

Wzmocnij mięśnie

EMS wzmocni zarówno wszystkie Twoje główne partie, jak również głębokie włókna mięśniowe, które zwykle nie mogą być uaktywnione za pomocą konwencjonalnego treningu. Każdy naturalny w trakcie ćwiczeń skurcz mięśnia będzie dodatkowo stymulowany bezpiecznym i w pełni kontrolowanym impulsem elektrycznym odpowiednio dobranym przez trenera.

Wróć do formy po ciąży

Wiemy, że pragniesz szybko odzyskać dawną figurę. Dzięki treningowi EMS pomożemy Ci wzmocnić całe ciało, ujędrnić skórę dzięki stymulacji włókien kolagenowych czy też uporać się z problemem nietrzymania moczu poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy.

Zrzuć wagę

Elektrostymulacja w sposób spektakularny przyspiesza Twój metabolizm dzięki jednoczesnej aktywacji wszystkich pojedynczych włókien mięśniowych. Dodatkowo dzięki poprawie napięcia tkanki łącznej oraz przyspieszeniu procesu dotleniania krwi pozwoli Ci efektywniej wspomagać spalanie tkanki tłuszczowej.

Czas

Twój trening trwa tylko 20 minut, gdyż bezpośrednia stymulacja wszystkich najważniejszych grup mięśniowych przebiega jednocześnie.

Efektywność

Zastosowanie elektrostymulacji mięśni pozwala osiągnąć rezultaty o wiele szybciej, niż trening na siłowni.

Wzmocnienie sylwetki

Trening, który za każdym razem pobudza do pracy Twoje mięśnie szkieletowe, dzięki czemu kształtuje prawidłową postawę.

Rehabilitacja

Fizjoterapeuci od lat korzystają z elektrostymulacji do pobudzania i kształtowania mięśni. W ten sposób przygotowują organizm pacjenta do powrotu do pełnej sprawności fizycznej. Trening EMS pozwala na szybszy powrót do zdrowia po urazie i jest często jedyną alternatywą treningową w czasie kontuzji. Trenerzy pracujący w BodyUp są dyplomowanymi fizjoterapeutami i pomogą Ci przejść przez ten trudny czas.

Przyspieszenie metabolizmu

Trening EMS w sposób niezwykły podkręca Twój metabolizm powodując szybszą redukcję tkanki tłuszczowej.

Ochrona stawów

Trening EMS działa tylko na Twoje mięśnie, zapobiegając przeciążeniu lub kontuzji stawów, dzięki czemu wykorzystywany jest również w rehabilitacji.

+ UMÓW SIĘ NA
TRENING

Zacznij już dziś swoją przygodę z treningiem EMS.

UMÓW SIĘ

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

NAPISZ DO NAS