fbpx

+ POZNAJ

EMS


EMS to innowacyjna metoda treningowa wykorzystująca impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczów mięśni. Aktywuje ona wszystkie główne partie mięśniowe oraz takie, których nie można nawet poczuć i kontrolować podczas tradycyjnego treningu. Powoduje to, że Twoje ciało pracuje bardziej efektywnie a Ty zobaczysz prawdziwe rezultaty w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej.

DLA CIEBIE, DLA KAŻDEGO 

Trening EMS dzięki swojej wszechstronności i skuteczności jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej. W rzeczywistości taki system treningowy jest stosowany zarówno przez setki tysięcy amatorów w każdym wieku, ćwiczących dla swojego zdrowia jak i najlepszych na świecie sportowców takich jak Usain Bolt, piłkarze Bayernu Monachium czy kierowcy F1.

TECHNOLOGIA NA MIARĘ MARZEŃ

EMS to najnowocześniejsza, niezwykle efektywna i w pełni bezpieczna metoda treningowa. Technologia ta całkowicie naśladuje naturalne skurcze mięśni pozwalając dodatkowo na pełną kontrolę dobranego i celowanego do wybranej partii ciała impulsu elektrycznego o niskiej częstotliwości. Sprawia to, że Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie, w sposób i w miejscu, na którym Ci zależy.

+ PIERWSZE
 KROKI

Podczas pierwszej próbnej sesji zaopiekuje się Tobą jeden z naszych certyfikowanych osobistych trenerów EMS. Ich pierwszym zadaniem będzie poznanie Ciebie i zrozumienie Twoich potrzeb oraz celów treningowych. Korzystając z tych informacji, trener będzie ustawiać na odpowiednim poziomie intensywność i rodzaj treningu EMS. Będziesz w dobrych rękach naszych trenerów, także podczas każdej następnej osobistej sesji treningowej, aby upewnić się, że zawsze jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów. W miarę upływu czasu Twoje treningi będą ewoluowały wraz z Tobą i będą dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

+ STATYSTYKI

Badania naukowe prowadzone od lat nad treningiem EMS pozwalają bliżej poznać jego prawdziwe zalety. Teraz również Ty możesz skorzystać z dobrodziejstw tej metody treningowej.

3 x szybsza redukcja tkanki tłuszczowej
5 x szybszy przyrost mięśni głębokich
do 100x więcej skurczów mięśni niż przy tradycyjnym treningu
108% zwiększenie wytrzymałości
30% zwiększenie siły
Czas

Twój trening trwa tylko 20 minut, gdyż bezpośrednia stymulacja wszystkich najważniejszych grup mięśniowych przebiega jednocześnie.

Efektywność

Zastosowanie elektrostymulacji mięśni pozwala osiągnąć rezultaty o wiele szybciej, niż trening na siłowni.

Wzmocnienie sylwetki

Trening, który za każdym razem pobudza do pracy Twoje mięśnie szkieletowe, dzięki czemu kształtuje prawidłową postawę.

Rehabilitacja

Fizjoterapeuci od lat korzystają z elektrostymulacji do pobudzania i kształtowania mięśni. W ten sposób przygotowują organizm pacjenta do powrotu do pełnej sprawności fizycznej. Trening EMS pozwala na szybszy powrót do zdrowia po urazie i jest często jedyną alternatywą treningową w czasie kontuzji. Trenerzy pracujący w Body-up są dyplomowanymi fizjoterapeutami i pomogą Ci przejść przez ten trudny czas.

Przyspieszenie metabolizmu

Trening EMS w sposób niezwykły podkręca Twój metabolizm powodując szybszą redukcję tkanki tłuszczowej.

Ochrona stawów

Trening EMS działa tylko na Twoje mięśnie, zapobiegając przeciążeniu lub kontuzji stawów, dzięki czemu wykorzystywany jest również w rehabilitacji.

+ UMÓW SIĘ NA
TRENING

Zacznij już dziś swoją przygodę z treningiem EMS.

UMÓW SIĘ

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

NAPISZ DO NAS
Studio

Body Up
ul. Bandurskiego 48, Kraków

Body Up
ul. Radzikowskiego 16, Kraków

Pon. – Pt.  7:00-22:00
Sobota  8:00-16:00

Kontakt

E: [email protected]

Bandurskiego:
T. +48 884 939 931

Radzikowskiego:
T. +48 577 939 931

Media społecznościowe
Instagram