Trening rehabilitacyjny

Jeśli doskwiera Ci ból kręgosłupa lub przebyłeś właśnie kontuzję, skonsultuj się z nami i spróbuj treningu EMS. Jest on przede wszystkim bezpieczną formą ćwiczeń, która pozwoli Ci wrócić do formy. Nasi trenerzy poprzez dobór odpowiedniej ścieżki treningowej, przeprowadzą Cię przez proces rehabilitacji. Brak użycia zewnętrznego obciążenia sprawia, że Twoje stawy są bezpieczne, a Ty możesz bez obaw cieszyć się treningiem. Impuls dociera także do warstwy mięśni głębokich, które odpowiedzialne są między innymi za stabilizację kręgosłupa. Dzięki ich pracy utrzymujemy wyprostowaną postawę ciała, warto więc skupić się na wzmocnieniu tej partii mięśni podczas treningu. Nie czekaj, trening EMS jest właśnie dla Ciebie!

Jak wrócić do formy po kontuzji?

Kontuzje na pewno potrafią utrudnić życie codzienne. Ważnym procesem jest czas powrotu do pełnej sprawności. Wzmocnienie mięśni jest na pewno jednym z kluczowym elementów mających wpływ na jakość funkcjonowania po przebytym urazie. Trening EMS jest świetną formą pobudzenia włókien mięśniowych do skutecznej pracy, a w pełni modyfikowalny impuls sprawia, że we własnym tempie możesz wracać do pełni sił. Nad całym procesem treningu czuwają nasi trenerzy, którzy dobiorą najlepsze dla Ciebie ćwiczenia i będą czuwać nad techniką ich wykonania, abyś mógł poczuć się w pełni bezpiecznie. Z nami jesteś w dobrych rękach!

Jak trening EMS wpływa na niwelowanie bólu kręgosłupa?

Masz siedzącą pracę i zaczynasz odczuwać swoje plecy? Warto pomyśleć o wzmocnieniu mięśni grzbietu. W treningu EMS impuls dociera także do głębokich warstw mięśni, które stabilizują kręgosłup i pomagają zachować wyprostowaną postawę ciała. Świetnie sprawdzi się tutaj forma ćwiczeń skierowana właśnie na te partie. Przez pobudzenie włókien mięśniowych do skutecznej pracy, znacznie odciążony zostaje kręgosłup, a gorset mięśniowy (czyli także mięśnie brzucha) przejmuje funkcję utrzymania prawidłowej sylwetki. Przekonaj się o skuteczności tej formy treningowej już dzisiaj!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

NAPISZ DO NAS
Studio

Body Up
ul. Bandurskiego 48, Kraków

Body Up
ul. Radzikowskiego 16, Kraków

Body Up
ul. Bunscha 15, Kraków

Pon. – Pt.  7:00 – 22:00
Sobota  8:00 – 16:00

Kontakt

E: [email protected]

Bandurskiego:
T. +48 884 939 931

Radzikowskiego:
T. +48 577 939 931

Bunscha:
T. +48 575 939 930

Media społecznościowe
Instagram