Metoda treningu EMS dzięki swojej wszechstronności pozwala na wykonywanie ćwiczeń w parach, a cała sesja nie traci na intensywności w porównaniu do treningu indywidualnego. Odpowiednio przeszkoleni trenerzy przeprowadzą was przez wszystkie ćwiczenia, tak abyście oboje maksymalnie wykorzystali każdą minutę treningu.

Większa motywacja

Trening z partnerką/partnerem dostarcza nam mnóstwo pozytywnej energii i motywacji. Zabierz na trening kogoś bliskiego, a na pewno będziecie się świetnie bawić i rywalizować podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń. Podczas treningu w parze ćwiczenia zostają dobrane do potrzeb zarówno jednej, jak i drugiej osoby, więc nikt nie będzie się nudził. Ćwiczenia zostały skonstruowane w taki sposób, abyście mogli wzajemnie dawać sobie opór i wystawiać siebie, jak i partnera/partnerkę na próbę.

Impuls

Czy obie osoby ćwiczące muszą mieć takie same parametry impulsu podczas treningu? Oczywiście, że nie! Poziom impulsu dobierany jest indywidualnie, a każdy z was jest podpięty do swojej maszyny, dzięki której trener dobiera impuls do waszych potrzeb i możliwości. Każdy z was może wykonywać także ćwiczenia na różnym poziomie trudności, a trener będzie czuwał nad techniką przez całą sesję treningową.

Pierwszy trening

Podczas treningu wprowadzającego każdy z was zostanie przeprowadzony przez cały trening indywidualnie, aby cała uwaga była skupiona na jednej osobie. Dzięki temu trener może odpowiedzieć na wszystkie pytania podczas ćwiczeń i rozwiać wasze wątpliwości. Ważne, abyście podczas pierwszego treningu poczuli i zrozumieli jak na wasze ciało działa impuls i jak mniej więcej wyglądają ćwiczenia. Na każdym kolejnym treningu będziecie już ćwiczyć wspólnie.

Trening w parze może dostarczyć jeszcze więcej pozytywnych emocji, a doza rywalizacji sprawi, że będziecie chcieli jeszcze więcej! Zabierz na trening kogo tylko chcesz, może to być przyjaciel, mama, czy dziadek! Wiek nie gra tutaj roli, ponieważ ćwiczenia dobierze wam trener, który zadba także o odpowiednią technikę.