Każda forma treningu wymaga odpowiedniego przygotowania przed przystąpieniem do ćwiczeń, czasami adekwatnego stroju, czy sprzętu. Przed rozpoczęciem treningu EMS specjalnie przeszkoleni trenerzy dbają o każdy szczegół po to, aby klient mógł skupić się jedynie na przebiegu samej sesji treningowej.

Czy muszę coś przynieść?

W naszym studiu będzie czekało na Ciebie wszystko co niezbędne do przeprowadzenia pełnego treningu z elektrostymulacją. Dopasujemy odpowiedni strój, czyli tzw. bieliznę treningową, która zakładana jest pod kamizelkę i elektrody. Wykonana ze specjalnego materiału tak, aby impuls mógł być swobodnie przewodzony. Do Twojej dyspozycji będzie także butelka wody oraz ręcznik, abyś po treningu mogła/mógł swobodnie się odświeżyć i ruszać do swoich dalszych zadań. Cała szatnia skrupulatnie przygotowana przez naszych trenerów, wyposażona w prysznic będzie zawsze czekała tylko na Ciebie.

Przygotowanie do treningu

Na treningu wprowadzającym zapoznamy Cię z tym jak będą wyglądały spotkania z tą formą treningową. Porozmawiamy o tym czego Ty oczekujesz od EMS, a dzięki przeprowadzonemu wywiadowi wraz z trenerem wyznaczysz swoje cele treningowe i rozwiejesz wszelkie wątpliwości zadając trapiące Cię pytania. Nasi trenerzy są gotowi podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, więc z pewnością poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Po treningu

Kiedy już wykonasz trening EMS będzie to czas w studiu nadal przeznaczony dla Ciebie na odpoczynek i zebranie sił, ale jeśli w trakcie treningu pojawią się jakieś pytania możesz śmiało omówić je z trenerem po zakończeniu ćwiczeń. Na pobyt w studiu przeznaczamy dla Ciebie pełną godzinę, abyś bez pośpiechu zawsze mogła/mógł porozmawiać jeszcze z trenerem i umówić się na kolejny trening.

Każdy trening EMS to wyzwanie, które warto podjąć, aby zachować zdrowie i sprawność na lata. Nie ważne ile masz lat i w jakiej formie jesteś, ponieważ ta forma aktywności pozwala dostosować trening do indywidualnych potrzeb. Dzięki ciągłej opiece trenerów w naszym studiu możesz w pełni skupić się na ćwiczeniach, aby wykonać najefektywniejszy trening!